nr 1275 6229
Etsning
Finn Christiansen, "Fogl". Signerad, daterad -56. Bär dedikation. Motivet: 32,5x49,5 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
700 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 16 september 2019 kl 19:31:31
| Tid |
Kund |
Bud |
16/9 19:23:20